Sivas Haber
HV
29 KASIM Salı 10:54
YOL DURUMU
1Gebze-Orhangazi-İzmir (İzmit Körfez geçişi ve bağlantı yolları dahil) Otoyolunun Bursa Batı Kavşağı-Karacabey Kavşağı 12-14.km.leri arasında şev bakım onarım çalışması nedeniyle İstanbul istikameti sağ şerit trafiğe kapatılacaktır.
2Ankara-Niğde Otoyolunun (İncek Bağlantısı) 0-1.km.leri arasında Niğde-Ankara istikametinde sağ şeritteki bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
3Anadolu Otoyolunun Kızılcahamam Kavşağı-Kahramankazan Kavşağı 1-2.km.leri arasında bulunan Hamamçayı Köprüsünde genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Ankara istikametinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
4Kırıkkale-Kırşehir yolunun 4-25.km.leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle Kırşehir-Kırıkkale istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü (gidiş-geliş) olarak sağlanmaktadır.
5Aydıncık-Silifke yolunun 30-34.km.leri arasında (Büyükeceli-Koçaşlı-Yanışlı arası) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 09:00-17:00 saatleri arasında ulaşım kontrollü olarak sağlanacaktır.
6Balıkesir-İzmir yolunun 2-3.km.leri arasındaki Küçükbostancı Köprüsünde genleşme derzi bakım onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
7Pınarbaşı-Sarız yolunun 1-2.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
8Diyarbakır-Siverek yolunun 5-7.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
9Sivas-Ulaş-Kangal yolunun 0-2.km.leri arasında Kızılırmak sağ ve sol kıyı atık su toplayıcı projesi işi kapsamında yol trafiğe kapatılarak ulaşım servis yolundan (Recep Tayyip Erdoğan Bulvarından Cumhuriyet Üniversitesi içinden) sağlanacaktır.
10Arhavi-Hopa-Sarp yolunun (Kopmuş mevkii) 23-25.km.leri arasında Sarp-Hopa yönünde yapılacak olan şev temizlik çalışması nedeniyle 29.11.2022-01.12.2022 tarihlerinde (3 gün), 08:00-16:00 saatleri aralığında ulaşım kısa sürelerle trafiğe kapatılmak suretiyle sağlanacaktır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
Türkiye Haberi