Spor
Giriş Tarihi : 12-09-2021 23:17   Güncelleme : 12-09-2021 23:17

Rıza Çalımbay: Zor Bir Maç Oldu

Rıza Çalımbay, “Zor bir maç oldu

Rıza Çalımbay: Zor Bir Maç Oldu

Rıza Çalımbay, “Zor bir maç oldu. İki takım da iyi başladı, çekişmeli bir maç oldu. Mücadele olarak gayet iyiydik ofansif olarak daha da artmamız gerekiyordu maalesef yapamadık. Girdiğimiz son pasları değerlendiremedik ama ben takımdan memnumum.” dedi.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, Süper Lig’in 4. hafta maçında deplasmanda Fenerbahçe ile 1-1 berabere kaldığımız maçın ardından düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada,

Karşılaşma öncesi tek düşüncemizin puan ya ada puanlar almak olduğunu kaydeden Çalımbay, “Zor bir maç oldu. İki takım da iyi başladı, çekişmeli bir maç oldu. Mücadele olarak gayet iyiydik ofansif olarak daha da artmamız gerekiyordu maalesef yapamadık. Girdiğimiz son pasları değerlendiremedik ama ben takımdan memnumum. Fenerbahçe gibi iyi bir takıma karşı oynadık ve gol atmaya çalıştık” dedi.

Rıza Çalımbay, sakatlıklar ile ilgili yöneltilen soruya şöyle cevap verdi: “Sakatlık var, sakatlık var, hakemin ayırması gerekiyor. Bugünkü sakatlıkların hepsi ciddiydi. Bugünkü oyun çok mücadeleli geçti, onun için de sakatlıklar normal, oyunun durması da normal. Ama hakemlerin bunları ayırması gerekiyor. Tabii ki taraftar tepki gösterebilir ama bizdeki sakatlıklar zaman kazanalım diye değildi. Uğur’un pozisyonunda direkt basıyor ayağına, normal faul. Bugünkü maçları katmayın ama genelde hakemler böyle izin vermezse iyi olur.” diye konuştu.