Spor
Giriş Tarihi : 17-09-2021 02:14   Güncelleme : 17-09-2021 02:14

Rıza Çalımbay: Taraftarımızın Gücü Bizim İçin Çok Önemli

Rıza Çalımbay, “Biraz daha fazla taraftarımızın stadyuma gelmesi lazım

Rıza Çalımbay: Taraftarımızın Gücü Bizim İçin Çok Önemli

Rıza Çalımbay, “Biraz daha fazla taraftarımızın stadyuma gelmesi lazım. Onların gücü bizim için çok önemli. Biz de takım olarak çok inanıyoruz maçı çok iyi şekilde bitireceğiz.” dedi.
Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, resmi internet sitemize açıklamada bulundu.
Çalımbay, ligde geçtiğimiz hafta Fenerbahçe ile güzel bir lig maçı oynadığımızı belirterek, “Maçla ilgili bazı söylemler oldu. Onların yanlış olduğunu düşünüyorum. Biz, maçlarda zamandan çalmaya çalışan bir takım olmadık hiçbir zaman. Biz, her zaman mücadelemizi ortaya koyarız. Hem bizde hem de Fenerbahçe’de zaman zaman sakatlıkla oldu ve oyun durdu. Bunları bize mal etmeleri doğru değil.  Öyle bir şey yapmadık çünkü.” diye konuştu.
– Tek Düşüncemiz Kendi Sahamızdaki Maçı Kazanmak
Ligdeki her maçın önemli olduğunu söyleyen Çalımbay, “Ligde oynayacağımız maçlarımız final niteliğinde. Ligde hedeflediğimiz yerlere gelmek istiyorsak bu maçları kazanmalıyız. Önümüzde Gaziantep maçı var. Onlar da iyi transferler yaptılar ve son oynadıkları maçı kazandılar. Tek düşüncemiz kendi sahamızda bu maçı kazanmak.”
– Taraftarımıza İhtiyacımız Var
Taraftarlarımıza çok ihtiyacımızın olduğunu kaydeden Çalımbay, şunları söyledi:
“Biraz daha fazla taraftarımızın stadyuma gelmesi lazım. Onların gücü bizim için çok önemli. Biz de takım olarak çok inanıyoruz maçı çok iyi şekilde bitireceğiz. Ligde kolay maç yok. Taraftar desteğini çok iyi kullanan mutlaka daha güçlü olacak.”