Spor
Giriş Tarihi : 21-12-2021 17:19   Güncelleme : 21-12-2021 17:19

Rıza Çalımbay: Mutlaka Kazanmamız Gerekiyor

Rıza Çalımbay: Mutlaka Kazanmamız Gerekiyor

Rıza Çalımbay: Mutlaka Kazanmamız Gerekiyor

Rıza Çalımbay, “Taraftarımıza çok ihtiyacımız var. Bu maçta bizi yalnız bırakmamaları gerekiyor. İlk yarının evimizdeki son maçında mutlaka kazanmamız gerekiyor. Onların desteği ile de biz bu maçı kazanırız.” dedi.
Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, resmi internet sitemize açıklamada bulundu.
Son maçlarımızda iyi galibiyetler aldığımızı kaydeden Çalımbay, “İyi oynayarak kazandık bu maçları, bu yüzden çok mutluyum. Özellikle Kasımpaşa maçının ikinci yarısında çok iyi oynadık. Hak ettiğimiz bir galibiyet aldık. Herkes kapasitesinin üzerinde oynadı. Önemli olan ligde kalan 2 maçımızı çok iyi şekilde bitirmek.” diye konuştu.
Süper Lig’de yarın sahamızda karşılaşacağımız Çaykur Rizespor’un iyi bir takım olduğunu ifade eden Çalımbay, “Ligde daha iyi bir duruma geldiler. Eskisi gibi değiller. Çok mücadeleli bir maç olacak. Dışarıdan kolay bir maç gibi görünebilir ama zor bir maç oynayacağımızın farkındayız. Bunun için de her türlü hazırlığımızı sürdürüyoruz.” dedi.
Taraftarlarımızı Çaykur Rizespor maçına davet eden Çalımbay, şunları söyledi:
“Taraftarımıza çok ihtiyacımız var. Bu maçta bizi yalnız bırakmamaları gerekiyor. İlk yarının evimizdeki son maçında mutlaka kazanmamız gerekiyor. Onların desteği ile de biz bu maçı kazanırız. Özellikle Galatasaray maçında dört dörtlüktüler. Onlara çok ihtiyacımız var.”