Spor
Giriş Tarihi : 30-07-2021 07:03   Güncelleme : 30-07-2021 07:03

Mecnun Otyakmaz: Kazanarak Tur Atlamak Çok İyi

UEFA Avrupa Konferans Ligi 2

Mecnun Otyakmaz: Kazanarak Tur Atlamak Çok İyi

UEFA Avrupa Konferans Ligi 2. eleme turu rövanş maçında Moldova temsilcisi Petrocub’u sahamızda 1-0 mağlup eden Demir Grup Sivasspor’umuzda başkanımız Mecnun Otyakmaz, kazanarak turu geçtiğimiz için çok mutlu olduğumuzu söyledi.

Otyakmaz, maçın ardından stat çıkışında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, takım tam hazır olmasa da Petrocub’a Otyakmaz, maçın ardından stat çıkışında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, takım tam hazır olmasa da Petrocub’a karşı iki maçı da kazanarak turu geçtiğimize dikkati çekerek, “Kazanarak tur atlamak çok iyi. Bu takımın çok maç yaparak bu maça hazırlandığını biliyoruz. Dolayısıyla futbolcularımızın fiziklerinin de iyi olduğunu sahada gördük. Tam hazır olmasak da iki maçı da kazanmasını bildik.” diye konuştu.

Organizasyonda 3. eleme turunda rakibimizin Dinamo Batum olduğunu dile getiren Otyakmaz, “Şimdi artık önümüzdeki hedefimiz Dinamo Batum. İlk maçımızı deplasmanda, ikinci maçımızı ise burada oynayacağız.” ifadesini kullandı.

Otyakmaz, uzun bir aradan sonra taraftarlarımızla bir araya geldiğimizi hatırlatarak, “Taraftarımızla olmak çok güzel. Gerçekten onları özlemişiz. Boş statlarda maçın zevki olmuyordu. Ancak biraz daha hijyen kurallarına uysak daha iyi olurdu. Bundan sonraki maçlarda Türkiye Futbol Federasyonu şartları açıkladı. Bu yüzden ben bütün taraftarlarımızı aşı olmaya davet ediyorum.” şeklinde konuştu.