Gündem
Giriş Tarihi : 17-06-2021 14:53   Güncelleme : 17-06-2021 14:53

HAYAT AĞACI DERNEĞİ GENEL KURULU YAPILDI…

Hayat Ağacı Derneği 6

HAYAT AĞACI DERNEĞİ GENEL KURULU YAPILDI…

Hayat Ağacı Derneği 6. Olağan Genel Kurulu Belediye Meclis Salonunda yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından yönetim kurulu faaliyet raporu okundu.

Yönetim kurulu adına faaliyet raporunu okuyan Belediye Başkan Yardımcımız Ahmet Duman, Hayat Ağacı Derneğinin, kurulduğu 2005 yılından bu yana veren el ile alan eli buluşturduğunu ifade etti.

Hayır sahiplerinin ihtiyaç sahiplerine katkı sağlamak amacıyla makbuz karşılığında nakit yardım ve banka aracılığı ile havale yapılabildiğini kaydeden Başkan Yardımcımız Ahmet Duman, büyük alışveriş merkezlerinde bulunan ayaklı bağış kumbaralarıyla Gıda Bankasına bağış toplandığını hatırlatarak, yardım faaliyetlerinde emeği ve katkısı olan herkese teşekkür etti.

Hayat Ağacı Derneği genel kurulu, yönetim kurulu ve denetim kurulu faaliyet raporlarının okunmasının ardından, gündemin diğer maddelerinin görüşülmesiyle devam etti. Yönetim kurulu ve denetim kurulu raporlarının ibra edilmesinin ardından yönetim kurulu ve denetim kurulu üyeleri seçildi.

Hayat Ağacı Derneğinin olağan genel kurul toplantısının son bölümünde konuşan Belediye Başkan Yardımcımız Ahmet Duman, önceki dönem yöneticileri ile dernekte vazife alan, emeği ve katkısı olan herkese teşekkür ederek, yeni dönemin hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.