Spor
Giriş Tarihi : 26-08-2021 10:54   Güncelleme : 26-08-2021 10:54

Demir Grup Sivasspor’umuz Son Antrenmanını Danimarka’da Yaptı

UEFA Avrupa Konferans Ligi Play-Off turu rövanş maçında FC Kopenhag ile karşılaşacak Demir Grup Sivasspor’umuz, Danimarka’da yaptığı antrenmanla mücadelenin hazırlıklarını tamamladı

Demir Grup Sivasspor’umuz Son Antrenmanını Danimarka’da Yaptı

UEFA Avrupa Konferans Ligi Play-Off turu rövanş maçında FC Kopenhag ile karşılaşacak Demir Grup Sivasspor’umuz, Danimarka’da yaptığı antrenmanla mücadelenin hazırlıklarını tamamladı.
Demir Grup Sivasspor’umuz, UEFA Avrupa Konferans Ligi Play-Off turu rövanş maçı için bugün başkent Kopenhag’a geldi. Kırmızı-beyazlı ekibimiz akşam saatlerinde maçın oynanacağı Parken Stadyumu’nda yaptığı antrenmanla mücadelenin hazırlıklarını tamamladı.
Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde gerçekleştirilen antrenman 1 saat sürdü. Isınma ve açma germe hareketleriyle başlayan antrenman, top kapma, pas ve pres çalışmasıyla devam etti. Ekibimiz son bölümde ise taktik ağırlıklı çalışmalar yaptı.
FC Kopenhag ile Demir Grup Sivasspor’umuz yarın TSİ 20.00’de karşılaşacak. Mücadelede Belçikalı hakem Lawrence Visser görev yapacak. Karşılaşma Trtspor’dan naklen yayınlanacak.