Spor
Giriş Tarihi : 28-11-2021 20:15   Güncelleme : 28-11-2021 20:15

Bülent Albayrak: Müthiş Oynadık

Bülent Albayrak: Müthiş Oynadık

Bülent Albayrak: Müthiş Oynadık

Bülent Albayrak, “Takımımız bugün gerçekten çok müthiş oynadı. Baştan sona kadar oyuna hakimdi. İnanılmaz güzel oynadılar. Geçtiğimiz yıl ve önceki yılın oyununu gördük bugün.” dedi.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay’ın cezası nedeniyle Atakaş Hatayspor maçının ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Yardımcı Antrenörümüz Bülent Albayrak, iyi bir galibiyet aldığımızı söyledi.

Karşılaşmayı değerlendirerek sözlerine başlayan Albayrak, “Uzun süreden beri son dakikalarda yediğimiz gollerle puan kayıplarımız vardı. Hiç alakası olmayan penaltılardan kaybettiğimiz puanlar vardı. Bu maç biçim için normal bir maçtan çok daha fazlasıydı. Takımımız bugün gerçekten çok müthiş oynadı. Baştan sona kadar oyuna hakimdi. İnanılmaz güzel oynadılar. Geçtiğimiz yıl ve önceki yılın oyununu gördük bugün. Çok mutluyum. Bu galibiyeti öncelikle taraftarımıza, sonra haksız yere sahada olmayan Rıza hocamıza hediye ediyorum. Aynı zamanda hastanede tedavi gören anneme hediye ediyorum. Oksijen maskesi ile maçı izledi. Onun için dualarınızı bekliyorum.” ifadelerini kullandı.