Gündem
Giriş Tarihi : 06-07-2021 12:01   Güncelleme : 06-07-2021 12:01

BAŞKANIMIZ BİLGİN KURBAN VEKÂLETİNİ HAYAT AĞACI DERNEĞİNE BAĞIŞLADI…

Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin kurban vekâletini Hayat Ağacı Derneğine bağışlayarak, 2021 yılı için Hayat Ağacı ve Gıda Bankası kurban hisse bedelinin 1850 TL olduğunu ifade etti

BAŞKANIMIZ BİLGİN KURBAN VEKÂLETİNİ HAYAT AĞACI DERNEĞİNE BAĞIŞLADI…

Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin kurban vekâletini Hayat Ağacı Derneğine bağışlayarak, 2021 yılı için Hayat Ağacı ve Gıda Bankası kurban hisse bedelinin 1850 TL olduğunu ifade etti.

Zor günlerden geçtiğimizi ifade eden Başkanımız Bilgin; hemşerilerimizden ricamız güvenilir bir şekilde sağlıklı bir ortamda kurban ibadetlerini yerine getirmek üzere vekâleten kurban bağışlarını Hayat Ağacı Derneğine yapmaları. Kurbanın temel öğesi paylaşmak olan kurban ibadetini Hayat Ağacı Derneği aracılığıyla yerine getirmek isteyen hemşerilerimiz bugüne kadar olduğu gibi bu senede kalpleri mutmain bir şekilde kurban ibadetlerini yerine getirmiş olacaklar. Kurban bağışını elden yapmak isteyenler 19 Temmuz saat 17.00’a, banka aracılığıyla başvuru yapmak isteyenler ise 16 Temmuz’a kadar devam edecek. Alan elle veren eli buluşturmayı amaçlayan Hayat Ağacı Derneğimiz hayır sahiplerinin hisse bağışları sayesinde ihtiyaç sahiplerinin Gıda Bankası’ndan yaptıkları alışveriş limitlerinin dışında her ay et alabildiğini ifade etti.