Gündem
Giriş Tarihi : 03-02-2022 06:16   Güncelleme : 03-02-2022 06:16

BAŞKANIMIZ BİLGİN’DEN REGAİP KANDİLİ MESAJI…

BAŞKANIMIZ BİLGİN’DEN REGAİP KANDİLİ MESAJI…

BAŞKANIMIZ BİLGİN’DEN REGAİP KANDİLİ MESAJI…

Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin, “Üç ayların başlangıcını müjdeleyen ve rahmeti bereketi bol olan bu mübarek günün; sevgi, barış ve kardeşlik duygularımızı arttırmasını diliyorum. İslam dünyası için sevinç, bereket ve mağfiret mevsimi olan üç ayların toplumumuzdaki iç huzur ve kardeşliği daha da pekiştireceğine inanıyorum. Bu vesileyle dualarımızı; yalnız şahsımız için değil, kahraman Türk ordumuz başta olmak üzere ailemiz, şehrimiz, ülkemiz, İslam Âlemi ve tüm insanlık için etmeliyiz.

Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin, Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.Başkanımız Bilgin mesajında, Regaip Kandilinin tüm İslam Âlemine hayırlar getirmesi temennisinde bulunarak, Recep, Şaban ve Ramazan ayını içinde barındıran ve üç ayların başlangıcı olan Regaip Kandilini iyi değerlendirmek gerektiğine dikkat çekti.
Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin, “Üç ayların başlangıcını müjdeleyen ve rahmeti bereketi bol olan bu mübarek günün; sevgi, barış ve kardeşlik duygularımızı arttırmasını diliyorum. İslam dünyası için sevinç, bereket ve mağfiret mevsimi olan üç ayların toplumumuzdaki iç huzur ve kardeşliği daha da pekiştireceğine inanıyorum. Bu vesileyle dualarımızı; yalnız şahsımız için değil, kahraman Türk ordumuz başta olmak üzere ailemiz, şehrimiz, ülkemiz, İslam Âlemi ve tüm insanlık için etmeliyiz.Bu gecede olduğu gibi devam eden mübarek aylarda da, kulluk ve ibadet şuuru ile toplum olarak birbirimize kenetlenmeli, birlik ve beraberlik anlayışı içerisinde dostluk ve kardeşliğimizi  daha da pekiştirmeliyiz.Bu duygu ve düşüncelerle; bütün İslâm âleminin mübarek üç aylarını ve Regaip Kandilini tebrik ediyor; üç ayların gelişiyle rahmet, mağfiret ve bereketten nasiplenmeyi Cenâb-ı Allah’tan temenni ediyorum.” ifadelerine yer verdi.