Gündem
Giriş Tarihi : 27-01-2022 01:27   Güncelleme : 27-01-2022 01:27

50 İŞ MAKİNESİ VE 300 PERSONELLE SAHADAYIZ…

50 İŞ MAKİNESİ VE 300 PERSONELLE SAHADAYIZ...

50 İŞ MAKİNESİ VE 300 PERSONELLE SAHADAYIZ…

Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin, şehir içi ulaşımın aksamaması adına yoğun bir şekilde devam eden kar temizleme çalışmalarını yerinde inceleyerek ilgili birim müdürlerinden bilgi aldı.

Esnaf ve vatandaşları da ziyaret eden Başkanımız Bilgin, şehrin ana arterlerinin açık olduğunu ara sokaklarda çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Başkan Bilgin, şehir içi ulaşımın aksamaması adına yoğun bir şekilde devam eden kar temizleme çalışmalarını değerlendirmek üzere Belediye Başkan Yardımcılarımız ve ilgili birim müdürleriyle bir araya geldi.

Mahallelerde gezi ve incelemelerine devam eden Başkanımız Bilgin, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek çay ikramlarını geri çevirmedi. Dükkânlarının ve evlerinin önünü temizleyen vatandaşlara özellikle teşekkür eden Başkanımız Bilgin; onlarla birlikte kar küredi, temizlik yaptı.

“50 İŞ MAKİNESİ VE 300 PERSONELLE SAHADAYIZ”

“Tüm ekiplerimize teşekkür etmek istiyorum. 7/24 mesai mefhumu gözetmeksizin sahadayız ve çalışıyoruz.” diyen Başkanımız Bilgin, “50 iş makinesi ve 300 personelimizle birlikte başta önceliğimiz ana arterler olmak üzere hemşehrilerimizin daha rahat ulaşım sağlaması amacıyla mesai harcıyoruz.

Nimet ve külfet ilişkisi vardır. Doğal olarak bu kar yağışından da istesek de istemesek de şehrimizin bazı bölgelerinde ara sokaklarda kısa süreli de olsa sorunlar yaşayabiliriz. Bu noktada hemşehrilerimizden biraz sabır bekliyoruz. Tüm ekiplerimizle sahada olduğumuzu bilmelerini istiyoruz.65 mahallemize eşit hizmet anlayışıyla 65 mahallemizin temizlenmesi için çalışıyoruz. Hemşehrilerimizin gönlü rahat olsun. Biz ekip olarak çalışmalarımızı ve planlamalarımızı yaptık. Mahalle muhtarlarımızla koordineli bir şekilde de çalışarak açılmadık yol bırakmayacağız.” ifadelerini kullandı.

 
Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin, şehir içi ulaşımın aksamaması adına yoğun bir şekilde devam eden kar temizleme çalışmalarını yerinde inceleyerek ilgili birim müdürlerinden bilgi aldı.
Esnaf ve vatandaşları da ziyaret eden Başkanımız Bilgin, şehrin ana arterlerinin açık olduğunu ara sokaklarda çalışmaların devam ettiğini söyledi. Günün erken saatlerinde sahaya inen Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin, kar temizleme çalışmalarını yerinde inceledi. Cadde cadde, sokak sokak ekipleri ziyaret eden Başkan Bilgin ekiplere kolaylıklar diledi.
Başkan Bilgin, şehir içi ulaşımın aksamaması adına yoğun bir şekilde devam eden kar temizleme çalışmalarını değerlendirmek üzere Belediye Başkan Yardımcılarımız ve ilgili birim müdürleriyle bir araya geldi.Daha sonra gece saatlerinden itibaren yoğun bir şekilde kar temizleme çalışmaları yapan personellerle Belediye Sosyal Tesislerinde bir araya gelen Başkan Bilgin ekiplere kolaylıklar dileyerek, ana arterler başta olmak üzere şehrin her bölgesinde çalışmaların sürdüğünü söyledi.
Mahallelerde gezi ve incelemelerine devam eden Başkanımız Bilgin, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek çay ikramlarını geri çevirmedi.

Dün akşam saatlerinden itibaren şehrimize ve tüm Türkiye’ye yoğun bir şekilde kar yağışı oluyor. Rabbimize şükürler olsun. Bizleri kardan mahrum bırakmadı. İnşallah ilimize yağan bu karla birlikte bereket ve rahmet gelecek barajlarımız dolacak.” dedi.
“Tüm ekiplerimize teşekkür etmek istiyorum. 7/24 mesai mefhumu gözetmeksizin sahadayız ve çalışıyoruz.” diyen Başkanımız Bilgin, “50 iş makinesi ve 300 personelimizle birlikte başta önceliğimiz ana arterler olmak üzere hemşehrilerimizin daha rahat ulaşım sağlaması amacıyla mesai harcıyoruz. Rahmet ve zahmet ilişkisi vardır. Nimet ve külfet ilişkisi vardır. Doğal olarak bu kar yağışından da istesek de istemesek de şehrimizin bazı bölgelerinde ara sokaklarda kısa süreli de olsa sorunlar yaşayabiliriz. Bu noktada hemşehrilerimizden biraz sabır bekliyoruz. Tüm ekiplerimizle sahada olduğumuzu bilmelerini istiyoruz.65 mahallemize eşit hizmet anlayışıyla 65 mahallemizin temizlenmesi için çalışıyoruz. Hemşehrilerimizin gönlü rahat olsun. Biz ekip olarak çalışmalarımızı ve planlamalarımızı yaptık. Mahalle muhtarlarımızla koordineli bir şekilde de çalışarak açılmadık yol bırakmayacağız.” ifadelerini kullandı.
 .